Nsts Malta Yaz Okulu

nsts-malta-dil-okulu-5

Nsts Malta Yaz Okulu

Ülkenin en eski dil okullarından biri olan Nsts Malta Yaz Okulu 1963 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne eğitim çizgisini bozmamış olan Nsts Malta Yaz Okulu binlerce mezun vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Öğrencilerine değer veren anlayışı sayesinde Nsts Malta Yaz Okulu bir çok ülkeden öğrenci çekmeyi başarmıştır. 45 yıllık eğitim hayatında Nsts Malta Yaz Okulu eğitim kalitesinde ve ekonomik fiyatlarında hiçbir oynama yapmadan öğrenci lehine bir çizgide ilerlemektedir.

Nsts Malta Yaz Okulu genç öğrenciler için hazırladığı yaz okulları ile dikkat çekmektedir. FELTOM kurucusu olan Nsts Malta Yaz Okulu bu yönüyle de diğer tüm dil okullarının saygısını kazanmıştır. Öğrenciyi sürekli haklı gören yönetim anlayışı ile öğrenci dostu bir politika izleyen Nsts Malta Yaz Okulu öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılamaktadır. Hazırlamış olduğu bir çok kur programı rakiplerinden daha üstün ve ileri durumdadır. Nsts Malta Yaz Okulu ülkenin ilk dil eğitim kurumu olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Nsts Malta Yaz Okulu İmkanları:

 • 16 modern derslikle hizmet vermektedir.
 • Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı mevcuttur
 • Bilgisayar destekli dil eğitim programı kullanmaktadır
 • Güneşlenme terasları ve meyve bahçesi bulunmaktadır
 • Öğrenci çalışma alanları ve kütüphanesi mevcuttur

Nsts Malta Yaz Okulu Aktiviteleri:

 • Şehir Turları
 • Eğlenceli Partiler
 • Mangal partileri
 • Müzik ve Dans Gösterileri
 • Film Geceleri
 • Pizza Geceleri

Nsts Malta Yaz Okulu Kursları

 nsts-malta-dil-okulu-2

 • Nsts Malta Yaz Okulu 10-13 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Nsts Malta Yaz Okulu 10-13 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Programları
 • Nsts Malta Yaz Okulu 10-13 Yaş Aralığı Bire Bir İngilizce Programları
 • Nsts Malta Yaz Okulu 14-19 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Programları
 • Nsts Malta Yaz Okulu 14-19 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Nsts Malta Yaz Okulu 14-19 Yaş Aralığı Bire Bir İngilizce Programları

 

Nsts Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? 10-13 yaş aralığına hitap eden değişik ve eğlenceli aktivitelerle İngilizce eğitimini sevdirmek amaçlı yapılan eğitim programıdır. Gruplar halinde katılınan programlarda okuma anlama ve konuşma konusuna önem verilmekte ve bu eğlenceli hale getirilerek gençlerimizin eğitimden sıkılmaması amaçlanmaktadır.

Nsts Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Genel İngilizce seviyesine sahip 14-19 yaş gençlerimizin dillerini ilerletmesi ve pratikler yardımıyla dil gelişiminin sağlanması amaçlanmaktadır. Öğrencinin hiçbir şekilde sıkılmadan yoğun İngilizce programlarında eğlenceli bir şekilde dil eğitimi alması mümkün olabilmektedir.

Nsts Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? İngilizce seviyesi zaten yeterli düzeyde olan 14-19 yaş aralığındaki gençlerimizin İngilizce dilinde yaptıkları hataları önlemek için hazırlanmış özel kur programlarıdır. Kur programlarımızın eğlenceli olabilmesi için bir çok aktivite de öğrencilerimizle beraber yapılmaktadır.

 

Genel Hatlarıyla Nsts Malta Yaz Okulu

Nsts Malta Yaz Okulu öğrencilerine kaliteli bir eğitimi uygun fiyatlarla sunması neticesinde en çok tercih edilen okullardan biri haline gelmiştir. Özellikle genç öğrencilerimizin kabul edildiği programlarımız genç beyinlere İngilizce aşılamak işin özellikle hazırlanmış eğitim programlarımızın başında gelmektedir. Nsts Malta Yaz Okulu öğrencilerin dil konusunda özgüvenlerini de yükseltmek amaçlı bir çok etkinliğe ve aktiviteye de ev sahipliği yaparak eğitimin eğlenceli bir hale dönüşmesini sağlamaktadır. Eğitimin sadece eğitim değil bir kültür olduğu bilinci Nsts Malta Yaz Okulu tarafından genç öğrencilerimize verilmektedir.

 

Neden Nsts Malta Yaz Okulu ?

nsts-malta-dil-okulu-1

Öncelikle öğrenci birey olarak kabul edilmektedir. Her bireyin hataları yanlışları olabileceği gibi doğru yaptığı zaman da ödüllendirmeyi içten içe beklemektedirler. Öğrencilerine kaliteli eğitim vererek geleceğe hazırlamanın yanında ekonomik fiyat politikalarıyla da binlerce öğrenci her yıl Nsts Malta Yaz Okulu kayıt yaptırmakta ve alınan eğitim neticesinde başarıyla mezun olabilmektedirler. Öğrencinin dans ve müzik gibi değişik aktivitelere de dahil edildiği okullar bir çok farklı ve değişik aktivitesiyle öğrencilerinden tam not almaktadır.

 

Nsts Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Öğrencilerin kişisel gelişimlerine ve dil kullanma konusunda özgüvenlerinin artmasına yardımcı olacak bir çok politika Nsts Malta Yaz Okulu tarafından sürekli olarak uygulanmaktadır. Öğrenci yararına olabilecek tüm aktiviteler öğrencilerle paylaşılmakta yorumlar alınmakta ve sürekli geliştirilmektedir. Özgüven gelişiminde öğrenciyi sürekli destekleyen yapısıyla Nsts Malta Yaz Okulu tercih edilmesi gereken okulların başında gelmektedir.

 

Nsts Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

nsts-malta-dil-okulu-fiyatlari

Fiyat konusunda oldukça tutarlı ve mantıklı bir politika izleyen Nsts Malta Yaz Okulu öğrencilerin rahat eğitim alabilmeleri için fiyatlarını en dip seviyelerde tutmaktadır. Öğrencilerin her türlü olanaktan faydalanabildikleri Nsts Malta Yaz Okulu öğrenci dostu fiyat politikasıyla 1200 Euro’dan başlayan cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla öğrencilerine hizmet vermektedir.

 

Nsts Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

nsts-malta

Nsts Malta Yaz Okulu konaklama konusunda bir çok alternatifi sunmasına karşın genç öğrencileri için özel konaklama imkanları da yaratmaya devam etmektedir. Okul yurtlarımız dışında bir çok dünyaca ünlü marka otelle de anlaşmalar yapan Nsts Malta Yaz Okulu öğrencilerin en iyi barınma koşullarına sahp olmasını hedeflemektedir.

Nsts Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Rezidans Konaklama Hizmetleri
 • 3 ve 4 Yıldızlı Lüks Oteller

Nsts Malta Yaz Okulu Aile Yanında Konaklama : Seçkin ve güvenilir aileler yanına verilen gençlerimiz pratik yaparak dil eğitimlerini geliştirme şansına sahip olabilmektedir. En fazla iki öğrenciyi aynı anda barındırmak gibi katı kurallar devlet tarafından konulmuştur. Aile yanında öğrencilerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Tam ve yarım pansiyon olmak üzere iki değişik konaklama şekli bulunmaktadır.

Nsts Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.