Malta dil okulu Antalya

antalya malta dil okullari

 

İngilizce özellikle turistik şehirlerde oturanların mutlaka bilmesi gereken bir dil. Aslında sadece turistik yerlerde bulunanların değil herkesin öğrenmesi, konuşabilmesi lazım, ama turistin çok olduğu bölgelerde yabancı misafirlerle karşılaşma şansı daha fazladır ve konuşmak, onların sorularına teklemeden, düşünmeden cevap vermek gerekir. Antalya ve çevresinde oturanlar için çok güzel bir oluşum hazırlandı, Malta dil okulu Antalya Anadolu Yurtdışı Eğitim kayıt şubesi açıldı. Burada verilen eğitimin İngilteredeki dil okullarında verilen eğitimlerden hiçbir farkı yok, müfredat aynı, sistem aynı, siz dil öğrenmek için İngiltere gitmek zorunda kalmıyorsunuz, en güzel tarafı da bu zaten. Tamamı İngiliz öğretmenlerden oluşan eğitim ordusu ile derslerin nasıl geçtiğini anlamayacak ve kısa zamanda İngilizceyi rahat konuşabilecek duruma geleceksiniz.

Malta’daki dil okulları devamlı denetime tabi tutulurlar, Antalya dil okulu da aynı denetimlerle daha iyi nasıl eğitim veririz anlayışı ile yönetiliyor. Bu denetimlerde eleştiriler ve yorumlar dikkate alınarak öğrencilerin dilekleri yerine getiriliyor ve daha modern eğitim sistemleri hazırlanıyor. Malta dil okulu Antalya Kayıt Şubesi disiplin anlayışından ödün vermeden çok sıcak ortamlardaki dersliklerinde az sayıdaki öğrencileri ile bire bir diyaloglar kurarak öğrenci gelişimini sağlamaktadır. Diksiyon ve telaffuz, çok konuşularak kazanılan özelliklerdir, işte bu doğrultuda öğrenciler öğretmenleri ve arkadaşları ile sadece İngilizce konuşarak pratik yapmakta ve dillerini geliştirmektedirler.

Dil okuluna başvurduğunuz zaman sizi seviye belirleme sınavına tabi tutacaklardır, bu sınav sonucunda hangi sınıfın öğrencisi olacağınız anlaşılacaktır ve sizin gibi aynı seviyede İngilizce bilenlerle bir arada olacaksınız. Malta dil okulu Antalya çok da ucuz fiyatlarla öğrenci kabul etmektedir, bu fiyatlarda alacağınız haftalık ders sayısı belirleyici olacaktır. Yoğun bir program ile daha genel dersleri içeren programların fiyatlarının aynı olması beklenemez doğal olarak, ancak uygulanan taksitlendirme yöntemleri büyük kolaylık sağlamakta ve bütçeler zorlanmadan öğrenciler dil okuluna devam edebilmektedirler. Bu dil okullarına en az 6 ay gibi bir süre devam etmenizin gerektiğini işin uzmanları söylüyor. Daha fazlası size ve İngilizcenizin durumuna kalıyor, net olarak bilinen şudur ki, bu dil okullarının çok yararını göreceksiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş