Malta dil okulu Ücretleri

ucretleri malta dil okullari

Malta dil okulları ücretleri verdiği eğitim kalitesine bakacak olursak oldukça uygun seviyededir. Malta dil okulları ücretleri İngiltere kadar kaliteli eğiti verip ücret konusunda İngiltere’den çok daha düşük seviyededir.

Malta dil okulları ücretleri modern eğitim alanları, klimalı sınıfları, sınırsız ve ücretsiz interneti, dinlenme salonları ve sosyal etkinlikleri ile hem eğitim hem de sosyal yaşam alanındaki kalitesi ile fiyat konusunda oldukça iyi seviyededir. Malta dil okulları ücretleri euro olarak yapılır.

Malta dil okulları ücretleri kalınacak süre, eğitim alınacak saat ve konaklanacak yere göre değişiklik göstermektedir. Malta turistik alanda da çok gelişmiştir. Örnek olarak Aziz John’un emriyle, Haçlı Seferlerinden dönen askerlerin kalması 1565 yılında yaptırılan Valetta şimdi Malta’nın başkentidir ve yaşayan tarihin bir parçasıdır. Orijinal Barok mimarisinin eşsiz bir koleksiyonu, Akdeniz’e tepeden bakan korumalı şehir duvarları ve zarifçe oyma taştan kemerleri ve Caravaggio’nun ünlü tablosunu bulunduran özel Aziz John Katedrali ile Avrupa başkentlerinin en küçüğü hiç şüphesiz Dünya Mirası Listesinde yerini almıştır.Malta’nın son yıllarda Türkiye’de bu kadar popüler olmasının sebeplerinden bir tanesi de şüphesiz Vize kolaylığıdır. 01 Ocak 2003 tarihinden önce Türk öğrencilere ve turistlere vize uygulamayan Malta, 01 Ocak 2003 tarihinden itibaren Türk öğrencilere ve turistlere vize uygulamaktadır. Malta dil okulları ücretleri oldukça uygun seviyededir. 01 Kasım 2007 tarihinden itibaren Malta Vizesi ve vize için gerekli olan evraklar değişmektedir.

2004 yılında Avrupa Birliği Üyesi olan Malta, Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde vize prosedürlerini de değiştirmektedir. Malta vizesi 01 Kasım 2007 tarihinden itibaren Schengen vizesi olmuştur. Vize işlemleri şu anda İstanbul’da bulunan Malta Konsolosluğu tarafından yürütülmektedir. Tatil yaparken aynı zamanda İngilizce ‘sini ilerletmek isteyen adaylar için iyi bir seçenektir.

Dünya çapındaki profesyonel kurum ve üniversitelerce geçerli olan, uluslararası akademik IELTS sınavına hazırlık amaçlı oluşturulmuştur. Malta dil okulu ücretleri Avrupa’nın birçok okuluna göre uygun seviyededir. Malta sosyal yaşamda da çok pahalı olmayan bir adadır. Öğrencilerin en az orta düzeyde olması gerekmektedir. Malta dil okulları paket fiyatları 700 Euro ile 5000 Euro olarak değişmektedir. Kurs süresi: 2 haftadır. İngilizce Dil Okulumuz izlemesi bile heyecan verici St Julians körfezine nazır ve yakın zamanda yenilenen tarihi binaların bulunduğu bir mevkidedir.

Malta dil okulları ücretleri yıl içerisinde düzenledikleri kampanyalar ile çoğu Avrupa ülkesinden cazip hale gelmektedir. Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin en az 1-2 ay Yurtdışında eğitim konusunu araştırmaları gerekmektedir. Malta’ya karar verildiği zaman bir süre de Malta’yı araştırmaları tavsiye edilmektedir.Malta dil okulu Ücretleri kaliteli eğitim anlayış, konforlu hizmeti ile yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin tercih edecekleri sıcakkanlı insanların bulunduğu şirin bir ada için oldukça uygun seviyededir. Turizm alanında gelişmiş olması nedeniyle Malta dil okulu ücretleri oldukça uygun seviyededir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş