Malta dil okulu Fiyatları

fiyati malta dil okullari

Malta dil okulu Fiyatları  Genel İngilizce, yoğun İngilizce diye ayrılmaktadır. Bunların yanında genel İngilizcenin süresi ve kış dönemi, bahar dönemi ve yaz dönemi olarak da fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ayrıca kalınacak yerlere göre de yani, aile yanında, yurtta ve otelde de kalmak malta dil okulları fiyatları açısından değişkenlik göstermektedir. Malta dil okulu fiyatları Euro üzerinden yapılır örnek olarak 270 Euro ile 5400 Euro arasında ücretler değişmektedir. Bu değişiklikler içerisinde eğitim alınan süre, kalınan mekân da değişiklik gösterir.

Türkiye’de iyi bir İngilizce eğitim için dökülen paraları düşünecek olursak Malta dil okuluı çok fazla miktarlar değillerdir. Sosyal hayatın çok da pahalı olmadığı Malta’da rahat ve konforlu bir hayat sürmek oldukça ucuzdur. Malta Dil Okulu fiyatları tüm sezon dahil fiyatlardır. Bu fiyata servislerin hepsi uygulanır. Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır. Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır. Malta’da dil okulu fiyatlarına göre bazı yemek servislerinden faydalanmanız için ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Malta dil okulu yıl içerisinde düzenledikleri kampanyalar ile çoğu Avrupa ülkesinden cazip hale gelmektedir.

Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin en az 1-2 ay Yurtdışında eğitim konusunu araştırmaları gerekmektedir. Malta’ya karar verildiği zaman bir süre de Malta’yı araştırmaları tavsiye edilmektedir. Malta Dil Okulu fiyatları anlık güncel olmayabilir sizin bulduğunuz bu fiyatları güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir ki yanlış bir bilgi aktarımı olmasın. Malta dil okulu’nın anlaşmalı oldukları 3, 4 yıldızlı oteller de bulunmaktadır.

Malta dil okulu Ücretleri içinde otel konaklamaları ve kurs ücreti bulunmaktadır. Malta’da İngilizce eğitim kalite ve içeriği olarak İngiltere’ye denktir. Malta eğitim kalitesi olarak oldukça iyidir. Malta’da İngilizce dil eğitiminin maliyeti kurs + konaklama fiyatları İngiltere’den çok daha ekonomiktir. Malta İngilizce eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir seçenektir.

Malta dil okulu Fiyatları İngiltere kadar kaliteli olup İngiltere’den çok daha cazip olması dolayısı ile dikkat çekmektedir. Malta Dil Okulu öğrencileri tek veya iki kişilik odalarda aile yanında konaklama yapabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeğini birlikte yaparlar. Malta dil okulunda İngilizceyi öğrenmek istediğiniz süreyi siz seçersiniz. Eğer uzun süreli kalmayı tercih ederseniz Malta’da kalma e turizm alanında staj yapma imkânına da sahip olursunuz. Maltalı aileler sizin aileniz olacak ve onlarla İngilizcenizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Malta dil okulu fiyatları oldukça cazip fiyatlarda olup oldukça kaliteli bir eğitim görmek isteyenlerin tercihi olacaktır. Bütün aileler çevreye göre dikkatlice seçilmektedir. Bu seçimler okula olan uzaklık ve oda türlerine göre değişmektedir. İstediğinize bağlı olarak 2 veya 3 kişilik odalar seçebilir İngilizcenizi pratikte kullanabilir ya da daha fazla özel hayat istiyorsanız tek kişilik oda tercih edebilirsiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş