Malta dil okulu Bursa

bursa malta dil okullari

Türkiye’nin batıya dönük yüzü olan yeşil Bursa’da açılan dil okulu Anadolu Yurtdışı Eğitim Kayıt Bürosu hizmetine geçmiştir. daha ilk aşama da gündem yaratmayı başardı. Malta Dil Okulu Bursa şubesi ile öğrenciler şenlendi ve İngilizcelerini ilerletmek için Malta dil okulu’na kayıt olmaya başladılar. Yabancı dil, özellikle de İngilizce konuşmak, medeni ülkeler seviyesine ulaşabilmemiz için gerçekten gereklidir. Statü ve vizyon sahibi olan her insan en az bir yabancı dili rahatlıkla konuşabilmektedir. Neden bizim gençlerimiz de kendilerini yenilemesinler, neden onlar da gelişmiş ülke insanları gibi bir başka dili rahatlıkla konuşamasınlar ki? İngilizce dünyanın 5/1 i tarafından konuşulan en yaygın dil durumunda. Bizim okullarımızda verilen derslerle İngilizce konuşmak mümkün değildir, zira dil bilgisi ve gramer ağırlıklı bir eğitim programı uygulanır okullarda.

İngilizce ve diğer yabancı dilleri öğrenmek için bol, bol konuşmak ve pekiştirmek gereklidir, dil bilgisinin günlük konuşmalarda pek de işe yaramayacağını hepimiz biliyoruz. Gençler ise açılan İngilizce kurslarından yararlanma yolunu seçmektedirler. Kendilerine göre en kalitelisini bularak devam etmekte ve İngilizce konuşmaya çalışmaktadırlar. Malta Dil Okulu Bursa şubesi açıldığından bu yana öğrencilerin kurs aramaları sona erdi, çünkü biliyorlar ki en güzel İngilizceyi bir İngilizden ve Maltaya giderek öğreneceklerdir. Malta dil okulu öğretmenlerinin hepsi de İngiltere’den gelmiş çok değerli akademisyenlerdir. Onlarla durmadan İngilizce konuşarak aksan ve diksiyon öğrenecek ve telaffuzunuz her geçen gün düzelecektir.

Malta Dil Okulu Bursa’da kayıt olmanız çok iyi fırsatları yakalamanız anlamına gelir. Malta dil okulu’nda geçireceğiniz zaman sürecinde İngilizce konusunda bilmek istediğiniz her şey size öğretilecektir. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyan kadroları Malta Dil Okulu Bursa her zaman yanınızda olacaktır. İngilizceyi kısa sürede öğrenmek isteyen herkese kapılarını ardına kadar açan Malta Dil Okulu Bursa Şubesi, hiç takılmadan, kekelemeden ve düşünmeden nasıl İngilizce konuşabilirsiniz size onu öğretecektir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş