Malta Dil Okulları Nerede

malta-dil-okullari-nerededir

Akdeniz’in bu güzel ülkesinde Malta Dil Okulları Nerede diye soracağınız herkes size büyük bir içtenlikle Malta adasında olacağını söyleyecektir. İyi ve ucuz bir eğitim sistemine sahip olan Malta Dil Okulları gelişmekte olan ülkenin göz bebeğidir. Koloniden miras aldığı eğitim ve kültür seviyesiyle öğrencilerini kucaklamakta onlara en iyi dil eğitimini vermeyi hedeflemektedir.

Bağımsızlığını 1974 yılında kazanan ülke halen gelişmeye devam etmektedir. Avrupa Birliği üyesi olan bu genç ülke Malta dil okullarına ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Her türlü eğitim seviyesi ve kurda eğitim veren Malta dil okulları öğrencilere kaliteli eğitimin yanında uygun malta dil okulları fiyat avantajını da öğrencileriyle paylaşmaktadır. Ülkenin turizm geçmişi sebebiyle bir çok dil zaten ülkede konuşulmaktadır. Malta’daki turizm gerçeğinden yola çıkarak İngilizce konuşan bir toplum içerisinde İngilizce dili öğrenmenin getirdikleri saymakla bitmez.

Malta’da İngilizce ve Maltaca dilleri konuşulmaktadır. Malta dil okulları en iyi öğretmenleri yapısında toplamış bu sayede eğitim ve öğrenim kalitesinin en yüksek seviyeye taşınmasına olanak vermiştir. Halkın büyük çoğunluğunun İngilizce bildiği ve turizm ülkesi olması nedeniyle bir çok her vatandaşının bu dili bildiği ve günlük hayatta kullanıldığını söylememize gerek yoktur.

Ülkede sıra dağlar yada dağ bulunmamaktadır. Hiçbir akarsu kaynağına sahip olmayan ülke tam bir tropik cennet olarak sayılabilir. İklim sıcaklıklarının kışın en soğuk dönemde 14 derece yazın ise en sıcak dönemde 32 derece olması nedeniyle her mevsim şartında turist ve öğrenciyi konuk olarak alabilmektedir. Malta 2008 nüfus sayımına göre Türkiye’nin küçük bir şehrine denk nüfusa sahiptir. Avrupa birliği üyesi olan ülke ayrıca Euro para birimini halen kullanmaktadır. Malta yeşil bitki örtüsü ve her mevsim uygun olan iklimiyle yaşanması gereken ülkelerden biridir. Endüstrisi olmayan neredeyse tüm ekonomisi turizm ve ufak çapta tarıma dayalı olan ülke kendi kendine yetebilen bir ülkedir.

Malta dil okullarının öğrencilerine sağladığı kaliteli ve ekonomik eğitim öğrencilerin en iyi eğitimi uygun fiyatlarla almasını hedeflemektedir. Ülkenin ekonomik refah seviyesinin de ortalamanın üstünde olduğu düşünülürse öğrencilerin ekonomik olarak eğitim alması pek tabi mümkün olabilmektedir. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve bazı medeniyetlerin yüzyıllarca etkisi altında kalmış olan Malta en son İngiltere’nin egemenliğinden kurtulmuş bağımsızlığını kazanmıştır.

Malta eğitim yönünden de kendisini bir çok Avrupa ülkesine kanıtlamış bir çok Avrupa üniversitesi tarafından tanınır hale gelmiştir. Malta dil okulları dil eğitimi konusunda İngiltere ile yarışan Malta dil okulları en iyi eğitimcileri yapısında toplamış ve bu sayede eğitim ve öğrenim kalitesinin en yüksek seviyede olması hedeflenmiştir.

Malta Dil Okulları Nerede sorusu hakkında en güncel ve doğru bilgi Malta Dil Okulları Türkiye Temsilciliği Anadolu eğitim danışmanlık ofislerindeki uzman öğrenci danışmanlarımız tarafından aday öğrencilerimize aktarılmaktadır. Malta dil okulları her türlü sorunun kesinlikle cevapsız kalmadığı bire bir görüşmelerde öğrenciler diledikleri her türlü soruyu eğitim danışmanlarımıza yöneltebilmektedirler.

 

GZİRA

Chamber college malta dil okulları ve NSTS Malta Dil Okulları gzira kentindedir. Gzira şehri maltanın ortasında bulunan bir kenttir. Gzira kentinin 8,029 nufüsü bulunmaktadır. Gzira kelimesinin anlamı adadır. Gzira sahili duvarlarıyla ünlüdür.

gzira-chamber-college

 

 

ST JULIAN’S

Ese Malta Dil Okulları ve Clubclass Malta Dil Okulları St. Julian’s şehrindedir.

Maltanın eğlence, kültür ve sanat şehridir. Ülkenin en ünlü restaurantları, barları, gece kulüpleri, eğlence ve kültür merkezleri buradadır.

st-julians-malta-clubclass-ese

SLİEMA

Sliema, alışveriş, restaurantı, kafe yaşam şehridir. Sliema ticari ve konut alanıdır. Sliema barış anlamına gelmektedir. Eskiden bir balıkçı köyü olan Sliema şehri ST. Julian şehrine yakın olduğundan dolayı sahillerine akın olmaktadır. Modern şehrin kurulduğu yerdir.

Linguatime malta dil okulları, İnlingua malta dil okulları, EEC malta dil okulları, lal malta dil okulları SLİEMA şehrindedir.

sliema-malta-nerede

ST PAUL

St Paul adası olarak da bilinen küçük bir malta adasıdır. St Paul adası berzah ve sığ olmak üzere ikiye ayrılmıştır. ST Paul adası ıssız bir adadır ve 0.1 km²’lik bir alana sahip maltanın en ıssız adasıdır.

Bels Malta Dil Okulları ve Gv Malta Dil Okulları bu adada bulunmaktadır.

st-paul-malta-nerededir

GOZO

Gozo Malta’nın ikinci en büyük adasıdır. Akdenize bağlıdır. Gozo kırsal ve tepeleri ile bilinir.

İnternational House Malta Dil Okulları Gozo adasında bulunmaktadır.

gozo-malta-nerededir