Malta Vizesi

malta-vizesi-gerekli-belgeler

Malta Dil Okulları yeşil pasaporta 90 gün vizesiz !

İstanbul Malta Başkonsolosluğu, Altunizade Vize Başvuru Merkezinin açılışını duyurmaktan mutluluk duymaktadır.

Vize başvuruları kabul merkezleri Ankara, Harbiye, Altunizade, İzmir, Bursa, Gaziantep, Edirne, Antalya ve Bodrum’ da bulunan vize başvuru merkezlerinde yapılabilmektedir. İlgili şehirlerde yapılan başvuruların tümü İstanbul’daki Başkonsolosluk tarafından değerlendirilecektir. Pasaportunuzu ve teslim edilen evraklarınızı doğrudan kapınıza iade etmek için kurye hizmeti seçeneğini de sunuyoruz.

Malta’ya Giriş için Başvuru Süreci

Malta Vizesi başvurusu yapmak isteyen ilgili kişilerin bu sitede yer gerekli alan bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Sitemizde yer alan bilgiler ve talimatlar hazırlanan belgeleri olabildiğince doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanızda yardımcı olacaktır. Başvurunuzun eksik olması ya da daha uzun süreçlerle işlenmesi risklerini azaltacaktır.

Başvurunuz hakkında kesin bir karara varılmadan önce, Malta Baş Konsolosluğu’nda giriş vizesi yetkilisi yada müdürü ile yapılacak görüşme için şahsen bulunmanız her zaman gereklidir.

Vize Başvuru Süreci

Adım 1 : Malta vizesi oturma izinleri için başvurular Vize Başvuru Merkezinde kabul edilir.

Adım 2 : Başvurunuzdan önce ziyaret amacınızı tam olarak belirlemiş olmanız gerekmektedir; vize başvurunuz boyunca size Konsolosluğun vereceği kadar hakkında yardımcı olacağımızı ancak vize opsiyon seçimi konusunda size tavsiyelerde bulunma ya da rehberlik yapma konusunda yetkili olduğumuzu unutmayınız. Vize başvurusunun İstanbul Malta Başkonsolosluğunun görüşleri dahilinde olduğundan vize başvurunuzun olumsuz olup olmayacağını söyleyemeyiz.

Adım 3 : Diğer vizeler hakkında daha detaylı bilgileri edinmek için sayfamızdaki linkten daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Adım 4 : Vize Başvuru Merkezini ziyaretinizden önce güvenlik konusundaki uyarıları kesinlikle okumanız gerekmektedir.

Vize başvurularınız hakkında ve danışmanlığını yaptığımız Malta dil okulları hakkında her türlü bilgi uzman öğrenci danışmanlarımız tarafından sizlere en sağlıklı bir şekilde verilecektir. Okulların sağladıkları kaliteli ve uygun fiyatlı dil eğitimleriyle Malta Dil Okulları mutlaka gidilmesi ve İngilizce eğitimi alınması gereken saygın dil okullarıdır. Şu anki turizm durumu göz önüne alındığında ülkede yaşayan hemen hemen herkes İngilizce dilini akıcı ve gündelik hayatta kullanmaktadır. Öğrencilerin hem eğlenerek dil öğrenebildikleri ve tatil yapabildikleri sayılı ülkelerden olan Malta bu yönüyle öğrencilerin favorisi durumunda diyebiliriz. İsteyen öğrencilerimiz part time işlere girerek dillerini geliştirebilmektedirler. Ayrıca aile yanlarına yerleştirilen öğrencilerimiz günlük hayatlarında kullandıkları İngilizce yanında Maltaca dilini de edinebilmektedirler. Öğrenciler için özel olarak hazırlanan aktivitelerle öğrenciler hem dillerini geliştirebilmekte hem de hoşça vakit geçirmekte eğlenebilmektedir. Danışmanlık ofislerimizde dil eğitimi konusunda bu okulların detayları anlatılmaktadır.

Malta Vizesi hakkında en güncel ve doğru bilgiyi Malta Vizesi için Anadolu eğitim danışmanlık hizmetleri Türkiye çapına yayılmış ofisleriyle ve uzman eğitim danışmanlarıyla aday öğrencilerine ücretsiz yardım hizmeti sunmaktadır. Malta’da eğitim görmenin ve bu güzel ülkede nasıl yaşanacağı konusunda en ince detay ve ayrıntılar kayıt öncesi öğrencilere titizlikle anlatılmakta, öğrencilerin soru ve soruları en güncel bilgiler ışığında cevaplanmaktadır.

malta-ucak-bileti

Ülkenin turizm altyapısı nedeniyle her yerde yabancı dil konuşmak ve yeni insanlarla tanışmak mümkün durumdadır. Ülkenin yapmış dil eğitiminde yapmış olduğu sıçrama ise tamamen bir tesadüf değildir. İngiliz koloni kültürünü yeni kuşaklara aktararak eğitim seviyesinin sürekli arttırılması sağlanmıştır. Ülke başka alanlarda bir çok badire atlatmasına rağmen eğitim kalitesinden bir an için ödün vermemiş öğrencilerine en kaliteli eğitimi vermek için her türlü modern yol denenmektedir.