Malta İngilizce

malta-dil-okullari-ingilizce-kursu

Malta özellikle İngilizce konusunda kendisini geliştirmiş bir çok dil okuluna sahiptir. Malta dil okullarında İngilizce eğitimi büyük bir profesyonellik ve özveri içerisinde gerçekleşmektedir. Her ülkeden yüzlerce öğrenci Malta İngilizce eğitimi için adeta sıraya girmiş durumdadır. Okulların sağladığı kaliteli ve ekonomik eğitimin bunda katkısı büyüktür.

Malta İngilizce eğitiminde en temel seviyeden en üst seviyeye kadar değişik kurlarda eğitimler verilmektedir. Her eğitim düzenli ve programlı bir şekilde planlanmakta maksimum anlama ve öğrenme kapasitesine göre sürekli güncellenmektedir. Ülkenin eski bir İngiliz sömürgesi olması ise en büyük artılarından bir tanesidir. Ülkede hemen hemen herkes İngilizce konuşabilmekte ve anlayabilmektedir. Buda öğrencilerimize bol bol pratik yapma şansı ve dillerini geliştirme olanağı kazandırmaktadır. Öğrenciler hem çok kaliteli bir dil eğitimi alırken aynı zamanda bu eğitimi ülke içinde uygulamalı olarak perçinlemektedir. İngiliz koloni kültürünü yeni kuşaklara aktararak eğitim seviyesinin sürekli arttırılması sağlanmıştır. Malta İngilizce eğitimlerinde her türlü görüntülü ve sesli teknolojik imkanlar kullanılmaktadır.

Gelişen teknoloji ile bir çok dil öğrenme metodu geliştirilmiş ve uygulanmaktadır. Malta dil okulları bu tür yenilikleri sürekli takip ederek dünyadaki çeşitli dil konferanslarına katılmakta ve konferanslardan edindiği teknolojik deneyimleri okullarında uygulamaktadır. Malta dil okulları belirli başlı danışmanlık firmalarıyla ve ajanslarıyla öğrenci kabul eden Malta dil okulları Türkiye’de Anadolu eğitim danışmanlık hizmetleri ile anlaşma yapmıştır. Anadolu eğitim danışmanlık Türkiye’de tek Malta dil okulları İngilizce merkezi olarak çalışmaktadır.

Ülke genelinde kullanılan İngilizce ile dilimizi geliştirebilir çok daha iyi okuma anlama ve yazma kabiliyetlerine sahip olabileceğimiz gibi bunu günlük hayatımızın içinde işimizde kullanmamızda pek tabi mümkündür. Nüfusunun büyük çoğunluğu bir turizm ülkesi olması nedeniyle birkaç yabancı dil bilmektedir. Dünyada dominant dil olarak kullanılan İngilizce eğitim konusunda ise Malta Avrupa’nın bir çok ülkesinden çok daha kaliteli bir eğitim hizmeti vermektedir.

Ülkenin refah seviyesi yüksektir bu nedenden dolayı İngilizce konuşan kişi sayısı çok fazladır. Dil eğitimi iyi derecede İngilizce bilen İngiliz eğitmenler tarafından verilmektedir. Dil eğitimi konusunda bölgesinde lider konumda olan Malta İngilizce ve Maltaca dilleri konuşulmaktadır. Öğrenciler dilerlerse bulacakları part time turizm işleriyle İngilizce seviyelerini kat be kat arttırarak günlük konuşma içerisinde dil eğitim seviyelerini yukarılara doğru çekebilirler. Özellikle turizm sektöründe part time iş bulan gençler İngilizce yanında bir çok dilden de parçalar halinde belleklerine katabilmektedirler.

Anadolu eğitim danışmanlık aday öğrencilerine sunduğu danışmanlık hizmetiyle ve Malta dil okullarının tek yetkili kayıt mercisi olması nedeniyle uzman danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsiz olup tüm halkımızın yararlanması için Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış ofislerimizde verilmektedir. Uzman eğitim danışmanlarımız ülke dil eğitim sistemi ve diğer detaylar konusunda sizlere eksiksiz bilgiler sunmaktan mutluluk duyacaktır.

 1. Clubclass Malta İngilizce
 2. Linguatime Malta İngilizce
 3. Link Malta İngilizce
 4. İnlingua Malta İngilizce
 5. Lal Malta İngilizce
 6. NSTS Malta İngilizce
 7. GV Malta İngilizce
 8. ESE Malta İngilizce
 9. EC Malta İngilizce
 10. Sprachcaffe Malta İngilizce
 11. Chamber College Malta İngilizce
 12. Am Malta İngilizce