Link Malta Yaz Okulu

link-malta-fiyatlari

Link Malta Yaz Okulu

Dil okulu 1992 yılında kurulmuş ve faaliyetlerini halen sürdürmekte olan Link Malta Yaz Okulu öğrencisine dost yaklaşımı ve iyi eğitim seviyesiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Okulun en temel kuruluş amacı olan kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla vermek okulun düsturu haline gelmiştir. Link Malta Yaz Okulu öğrencisine sağladığı eşit şartlarla eğitim konusunda dikkat çekmektedir. Her milletten ve ırktan binlerce öğrenci Link Malta Yaz Okuluna kayıt olarak kaliteli eğitim almaktadır.

Link Malta Yaz Okulu genç öğrencilerine yaptığı yatırımlarla da dikkat çekmektedir. Okul öğrencilerin en iyi şekilde dil eğitimi almaları için hiçbir imkandan kaçınmamıştır. Okulun sağladığı imkanlar ve eşit eğitim ilkesi nedeniyle dünyanın her yerinden öğrenci çekmektedir.

Link Malta Yaz Okulu farklı eğitim tarzı öğrencisini düşünen ve öğrenci lehinde eğitim veren hizmetleri ve İngilizcenin kolay öğrenilmesi konusundaki değişmeyen tutumuyla rakiplerinden çok farklı ve değişik bir çizgide yürümektedir. Öğrencisini kucaklayan ve her sorunuyla bire bir ilgilenen yönetim tarzı da Link Malta Yaz Okulunun seçilmesindeki başlıca nedenlerin başında gelmektedir.

link-malta

Link Malta Yaz Okulu İmkanları:

 • Klimalı Sınıfları
 • Öğrenci çalışma alanları
 • Kantin
 • Spor Salonu
 • Açık ve Kapalı Spor Tesisleri
 • Yiyecek ve içecek otomatları

Link Malta Yaz Okulu Etkinlikleri:

 • Sahilde Barbekü
 • Dans Dersleri
 • Gece Partileri
 • Tekne Partileri
 • Köpük Partileri
 • Spor Faaliyetleri
 • Şehir Turları

Link Malta Yaz Okulu Kursları

link-malta

 • Link Malta Yaz Okulu 8-12 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Link Malta Yaz Okulu 13-16 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Link Malta Yaz Okulu 17-19 Yaş Aralığı İngilizce Programları

Link Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Özellikle genç öğrencilerin katılabildiği temel İngilizce programlarının başında gelmektedir Link Malta Yaz Okulu öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için en iyi eğitmenlerle çalışmaktadır. Öğrenciler temel konuşma anlama dinleme eğitimlerine bu programda tabi tutulurlar.

Link Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Önceden dil bilen öğrencilerimiz için hazırlanmış özel kur programlarından biridir. Link Malta Yaz Okulu bu özel kur programını İngilizce dilini geliştirmek isteyen gençlerimiz için hazırlamıştır. Anlama ve Konuşma konusunda ciddi manada ağırlık verilmektedir.

Link Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? İngilizce dilinde yapılan temel hataların giderilmesi için hazırlanan kur programımız Link Malta Yaz Okulu programları içerisinde en çok tercih edilen programlardandır. Dil hatalarını gidermek için uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir.

 

Link Malta Yaz Okulu Genel Hatlarıyla Link Malta Yaz Okulu

link-malta-1

Öğrencilere kaliteli ve ekonomik eğitim sunan Link Malta Yaz Okulu öğrenci gelişimini de göz önünde bulundurarak özgüven konusunda farkındalık yaratmak amacını gütmektedir. Öğrencilerin birer birey olarak ele alındığı ve değer verildiği Link Malta Yaz Okulu her yönüyle kaliteli eğitimin kalesi konumundadır. İngilizce konuşma konusundaki tüm tabuları yıkmak için Link Malta Yaz Okulu öğrencilerini sürekli destekleyerek farklılık yaratma peşindedir.

 

Neden Link Malta Yaz Okulu ?

link-malta

Eğitimde farklılık yaratmayı ilke edinmiş olan Link Malta Yaz Okulu özel eğitim teknikleriyle dilin en çabuk ve hızlı şekilde öğrenilebilmesini sağlamaktadır. Farklı ve özgün eğitim tarzı ile öğrencilerin en temel hakları olan kaliteli eğitim hakkını sonuna kadar veren Link Malta Yaz Okulu öğrencileriyle barışık ve onların isteklerini bilen bir yapıyı sürdürmeye devam etmektedir. Öğrencilerin dans ve müzik gibi değişik aktivitelere de dahil edildiği okullar bir çok farklı ve değişik aktivitesiyle öğrencilerinden tam not almaktadır.

 

Link Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Dil konusundaki en büyük sıkıntılardan biri de insanların bir dili bilip cesaret edip konuşmaya çalışmamalarından kaynaklanmaktadır. Link Malta Yaz Okulu öğrencilerinde tespit ettiği bu eksikliği gidermek için bir çok etkinlik ve faaliyetle öğrenciye gizliden gizliye destek vermekte ve öğrencilerin öne çıkması için tüm pratik geliştirme imkanlarını sunmaktadır. Özgüven gelişiminde öğrenciyi sürekli destekleyen yapısıyla Link Malta Yaz Okulu tercih edilmesi gereken okulların başında gelmektedir.

 

Link Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

link-malta-dil-okulu-fiyatlari

Fiyat konusunda oldukça tutarlı ve mantıklı bir politika izleyen Link Malta Yaz Okulu öğrencilerin rahat eğitim alabilmeleri için fiyatlarını en dip seviyelerde tutmaktadır. Öğrencilerin her türlü olanaktan faydalanabildikleri Link Malta Yaz Okulu öğrenci dostu fiyat politikasıyla 850 Euro’dan başlayan cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. Fiyatlandırmada çok esnek politikalar güden Link Malta Yaz Okulu paket hizmetleriyle de tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

 

Link Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

Konaklama konusunu oldukça ciddiye alan Link Malta Yaz Okulu konaklama için en iyi imkanları öğrencisi lehine kullanmaktadır. Her geçen gün değişik alternatifler üreterek öğrencilerin en iyi şekilde ağırlanabilmesi okulumuzun temel amacıdır. İyi bir konaklama hizmetinin eğitimde de farklı sonuçlar getireceğini bilen uzman eğitmen kadromuz Link Malta Yaz Okulu sayesinde en kaliteli konaklama hizmetlerini öğrencilerine sunmaktadır.

Link Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri (Tam Pansiyon ve Yarım Pansiyon)
 • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
 • Apartman Daireler
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller

Link Malta Yaz Okulu Aile Yanında Konaklama : Tam ve yarım pansiyon olmak üzere iki değişik konaklama şekli bulunmaktadır. Seçkin ve güvenilir aileler yanına verilen gençlerimiz pratik yaparak dil eğitimlerini geliştirme şansına sahip olabilmektedir. En fazla iki öğrenciyi aynı anda barındırmak gibi katı kurallar devlet tarafından konulmuştur. Aile yanında öğrencilerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Barınma dışında yemek ve çamaşır gibi hizmetler aile içinde halledilebilmektedir.

Link Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.