Lal iels Malta Yaz Okulu

lal-iels-malta-dil-okulu-fiyatlari

Lal iels Malta Yaz Okulu

Ülkenin en güzel yerlerinden birinde bulunan Lal iels Malta Yaz Okulu öğrencilerine en iyi hizmeti vermek için eğitim hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Lal iels Malta Yaz Okulu kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim anlayışı ile eğitimin sadece eğitim olmadığı aynı zamanda kültür meselesi olduğunu kanıtlamaktadır.

8-12 ve 13-17 yaş aralığında hizmet veren Lal iels Malta Yaz Okulu genç öğrencilerine katıksız ve şartsız bir şekilde İngilizce eğitimi sunmakta ve İngilizce eğitiminin bu genç beyinlerde yer etmesi için büyük çabalar sarf etmektedir.

Lal iels Malta Yaz Okulu okul içerisinde sunduğu bir çok imkan nedeniyle de tercih noktasında değerlendirilmesi ve eğitim alınması gereken eğitim kurumlarının başında gelmektedir.

 

Lal iels Malta Yaz Okulu İmkanları

lal-iels-malta-dil-okulu-3

 • Klimalı modern sınıflar
 • 690 öğrenci kapasitesine sahip 100 sınıf
 • Kablosuz internet ve ücretsiz internet kafe hizmeti
 • Kütüphane
 • Yiyecek ve İçecek Sunan Otomatlar

Lal iels Malta Yaz Okulu Kursları:

 • Lal iels Malta Yaz Okulu Tatil İngilizce Programı
 • Lal iels Malta Yaz Okulu 8-12 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Lal iels Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
 • Lal iels Malta Yaz Okulu Aile ve Çocuk Programı
 • Lal iels Malta Yaz Okulu Okul Grup Programları

Lal iels Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Temel bazda İngilizce eğitimi veren eğitim programı 8-12 yaş aralığına göre optimize edilmiştir. Lal iels Malta Yaz Okulu eğitim hizmeti verirken öğrenci ihtiyaçları ve gereksinimlerini ön planda tutmaktadır. Okuma Konuşma ve Anlama konusuna özellikle yoğunlaşılmaktadır.

Lal iels Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Temel İngilizce seviyesi olan 13-17 yaş grubu için hazırlanmış eğlenceli eğitim programlarıdan biridir. Lal iels Malta Yaz Okulu eğitimi eğlence ile birleştirerek öğrencilerin daha kolay ve çabuk öğrenmeleri için gelişmiş bir çok metodu uygulamaktadır.

Lal iels Malta Yaz Okulu Aile ve Çocuk Programı ? Ailelerin çocuklarıyla beraber İngilizce eğitimi alabildikleri ve çocukların aynı okula gider gibi belirli saat aralıklarında dil eğitimi için okullarına gitmesi olarak tanımlanabilir. Öğrenciler ailelerinden ayrılmadan dil eğitimi alabilmektedir.

Lal iels Malta Yaz Okulu Okul Grup Programları ? Okulların blok halinde öğrenci taşıdığı ve birbirini tanıyan öğrencilerin aynı sınıf içinde dil eğitimi aldıkları eğitim programıdır. Bu eğitim programları öğrenci açısından bir çok yarara sahiptir ve öğrencinin dil gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Genel Hatlarıyla Lal iels Malta Yaz Okulu

lal-iels-malta-dil-okulu-forum

Eğitim ve kalitenin buluştuğu ortak paydayı tüm öğrencilerine yansıtmaktaki başarısı nedeniyle Lal iels Malta Yaz Okulu verdiği eğitimlerin gururunu yaşamaktadır. Öğrenciye yakın tavrı ve duruşuyla öğrenci dostu olarak nitelenebilecek Lal iels Malta Yaz Okulu öğrencilerin istekleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış eğitim programlarıyla göz doldurmaya devam etmektedir. Ekonomik ve uygun fiyatlı eğitimleri ile tüm dünyadan binlerce öğrenci Lal iels Malta Yaz Okulunda eğitim alabilmek için gelmektedir.

 

Neden Lal iels Malta Yaz Okulu ?

İyi Eğitim vermesi ve ekonomik fiyatları ilk başta sayılabilecek özellikleridir. Öğrenci dostu yapısıyla Lal iels Malta Yaz Okulu öğrencilerin iyi eğitim alması konusunda bir çok aktiviteyi de öğrencileriyle paylaşmakta ve geliştirmeye devam etmektedir. En iyi öğrenme metotlarının öğrencilerin yararına olacak şekilde kullanıldığı okullar ilk günden İngilizce prensibiyle pratik olanaklarına büyük önem ve imkan tanımaktadır.

 

Lal iels Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Öğrencilerin kişisel gelişimlerine ve dil kullanma konusunda özgüvenlerinin artmasına yardımcı olacak bir çok politika Lal iels Malta Yaz Okulu tarafından sürekli olarak uygulanmaktadır. Öğrenci yararına olabilecek tüm aktiviteler öğrencilerle paylaşılmakta yorumlar alınmakta ve sürekli geliştirilmektedir. Lal iels Malta Yaz Okulu öğrencilerin birey olarak da gelişimlerini ön planda tutmakta oturmasını kalkmasını bilen çağdaş yaşama uyum sağlayabilmeleri konusunda rehberlik hizmetleri de vermektedir.

 

Lal iels Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

lal-malta-dil-okulu-fiyatlari

Okul fiyatları makul ücretlerde tutulmakta öğrenci ve ailelerinin bütçeleri göz önünde tutularak uygun fiyatlarla eğitimler verilmektedir. Lal iels Malta Yaz Okulu öğrenciyi düşünen tavrı nedeniyle öğrenciler tarafından dikkatle takip edilen eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Uygun fiyat politikasının sürekli olarak yenilendiği Lal iels Malta Yaz Okulu 1190 Euro’dan başlayan uygun fiyatları ve kaliteli eğitimi ile öğrencilerin birinci tercihi olmayı sürekli olarak sürdürmektedir.

 

Lal iels Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

lal-iels-malta-dil-okulu-ingilizce-kursu

Konaklama konusunda öğrencilerine bir çok seçenek sunan Lal iels Malta Yaz Okulu hiçbir imkandan kaçınmayarak çağdaş ve günün şartlarına uygun barındırma seçeneklerini öğrencileriyle buluşturmaktadır. İyi bir konaklama hizmetinin eğitimi de pozitif yönde etkileyeceğini bilen okul Lal iels Malta Yaz Okulu yönetimi konaklama imkanları konusunda hassas ve seçici davranmaya devam etmeyi sürdürmektedir.

Lal iels Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Öğrenci yurdu
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller

Lal iels Malta Yaz Okulu Genç Konaklama Hizmetleri : 13-17 yaş gurunun konaklama ihtiyaçlarının karşılanması konusunda yatırım yaptığı öğrenci yurtlarına büyük önem veren Lal iels Malta Yaz Okulu yurt bünyesinde öğrencinin her ihtiyacını karşılayacak şekilde en modern şartları öğrenci lehinde kullanmaktadır. Gruplar için özel olarak hazırlanmış yurtlarda her türlü sosyal olanak bulunmakta ve öğrenciler bu sosyal olanaklardan sınırsızca yararlanabilmektedir.

Lal iels Malta Yaz Okulu Otel Konaklama Hizmetleri : Değişik yıldız seviyelerine sahip otellerde özellikle ailelerin kalması hedeflenmekte dil eğitimin aynı zamanda bir tatil havasında geçmesi amaçlanmaktadır. Aile ve Çocuk programlarının bir yansıması olan konaklama çeşidi 3-4 ve 5 yıldızlı kaliteli otellerde verilmektedir.

Lal iels Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.

 

Lal Malta Dil Okulu