İnlingua Malta Yaz Okulu

inlingua-college-malta-dil-okulu-4
İnlingua Malta Yaz Okulu

Dünyanın dört bir tarafında dil eğitiminde lider olan İnlingua Malta Yaz Okulu bir çok ülkede bir çok eğitim merkeziyle kaliteli eğitim vermektedir. İnlingua Malta Yaz Okulu kaliteli ve ekonomik fiyatlardaki eğitim hizmetlerini yaz okulları ile de göstermeye ve yenilikleri Malta’ya taşımaya devam etmektedir. Öğrencinin her türlü korunduğu ve gözetildiği İnlingua Malta Yaz Okulu özellikle genç öğrenciler için hazırladığı yaz okulları ile dikkat çekmektedir.

İnlingua Malta Yaz Okulu uzman ve yeterli eğitim kadrosu ile eğitim verdiği tüm ülkelerde başarıdan başarıya koşmuş bir dünya markasıdır. İnlingua Malta Yaz Okulu genç öğrencilerin tercih ettiği ve okumaktan büyük zevk aldığı okulların başında gelmektedir. İnlingua Malta Yaz Okulu bir dünya markası olması nedeniyle bir çok alanda rakiplerinden üstün ve tecrübesiyle bir çok konuda rakiplerini geçmektedir.

İnlingua Malta Yaz Okulu İmkanları:

 • 44 Tam donanımlı derslik
 • Kütüphane ve bireysel çalışma ortamı
 • Okul içerisinde ücretsiz kablosuz internet
 • 7/24 ücretsiz acil yardım hattı

İnlingua Malta Yaz Okulu Etkinlikleri:

 • Kayıt sonrası hoş geldin tanışma partisi
 • Gemi Turu
 • Otobüs üstünden şehri tanıma
 • Kumsal Turları
 • Tam Gün Gezi Programı
 • Su Parkı Eğlenceleri

 

İnlingua Malta Yaz Okulu Kursları

inlingua-malta-yaz-okulu

 • İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • İnlingua Malta Yaz Okulu +18 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
 • İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk ve Aile Programları

İnlingua Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Genel İngilizce programlarında öğrencilere konuşma okuma ve anlama konusunda temel bazda eğitimler verilmektedir. En çok 5-12 yaş aralığını ilgilendiren programlar İnlingua Malta Yaz Okulu uzmanları tarafından özenle 5-12 yaş gurubunun anlayacağı şekilde hazırlanmıştır.

İnlingua Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Önceden dil bilen +18 yaş üstü öğrenciler için özel olarak hazırlanan program İnlingua Malta Yaz Okulu uzman eğitmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin ileri seviyede konuşma ve anlama yetenekleri ön plana çıkartılmaktadır.

İnlingua Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? Özellikle +18 yaş ve üzeri öğrenciler için hazırlanan programlar zaten İngilizce bilen dil hatalarını düzeltmek isteyen öğrencilerin tercihlerinden biridir. İnlingua Malta Yaz Okulu birebir İngilizce programını özenle hazırlamış ve öğrencilerinin beğenisine sunmuştur.

 

Genel Hatlarıyla İnlingua Malta Yaz Okulu

inlingua-college-malta-dil-okulu-fiyatlari

Bir çok ülkede kaliteli eğitim veren İnlingua Malta Yaz Okulu dil eğitimi konusunda guru okullardan biri olarak sayılabilir. Bir çok ülkede edindiği tecrübeyi Malta’ya aktararak kaliteli eğitimin ekonomik seviyelerde verilmesinde öncü roller üstlenmektedir. Uzman eğitimci kadrosu okulun büyük tecrübesini de kullanarak genç öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sağlamaktadır. Ülkenin en iyi dil okulu olmasının nedeni de uzman eğitimci kadrosunun öğrenci yararına hazırlamış olduğu eğitim sistemi ve imkanlarından kaynaklanmaktadır.

 

Neden İnlingua Malta Yaz Okulu ?

inlingua-college-malta-dil-okulu-yorumlari

Global bir şirketin uzmanlığı altında verilen eğitimler öğrencilere son derece yararlı ve gelecekleri için yeni ufuklar açacak niteliktedir. İnlingua Malta Yaz Okulu yılların vermiş olduğu tecrübe ile eğitimlerini sürekli olarak geliştirmekte en güncel eğitim metotları uygulanmaya ve geliştirilmeye devam edilmektedir. Global ölçekte bir dil okulunda alınacak eğitimin öğrenciye kazandıracağı faydalar ise saymakla bitmez. Öğrenci gelişimi konusunda da uzman olan İnlingua Malta Yaz Okulu diğer ülkelerden edindiği tecrübeleri an be an Malta’daki dil okuluna yansıtmaktadır.

 

İnlingua Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

inlingua-malta-yaz-okulu

Dünya çapında bir şirketten alınacak dil eğitimi tabiki uluslararası geçerliliğe sahip ve her yerde tanınan bir eğitim belgesine sahip olmak demektir. Öğrenci gelişimine ve özgüvenin tam olarak oturmasına yardımcı olan eğitim politikalarıyla İnlingua Malta Yaz Okulu öğrencilerin dili konuşma konusundaki tüm sıkıntılarını giderecek kapasiteye ve tecrübeye sahiptir. Uzman eğitimcileri gençlerimizin dili en iyi öğrenmeleri için her türlü aktivite ve faaliyete bire bir katılmakta ve desteklerini sürdürmektedir.

 

İnlingua Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

inlingua-college-malta-dil-okulu-ingilizce-kursu

İnlingua Malta Yaz Okulu global çapta kazandığı ücretlendirme politikasını Malta içinde uygulamaktadır. Kaliteli eğitimin uygun fiyatlarla verildiği İnlingua Malta Yaz Okulu öğrencileri üzmeden global ölçekte dil öğreten bir firmanın öğrencileri olmaktan gurur duyacakları uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. İnlingua Malta Yaz Okulu 1500 Euro’dan başlayan taban fiyatlarıyla öğrenci ve aile dostu politikalar izlemektedir. Dil eğitiminin ve ücretlendirmesinin liderlerinden olan İnlingua Malta Yaz Okulu yaptığı atılımlarla da farklılık yaratmaktadır.

 

İnlingua Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

inlingua-college-malta-dil-okulu-egitim

Konaklama konusunda bir çok imkana ve tecrübeye sahip olan İnlingua Malta Yaz Okulu bu tecrübesini Malta’da da göstermekte. En iyi konaklama imkanlarını öğrencilerine sunmaktadır. Edindiği global çaptaki tecrübenin farkındalığında olan İnlingua Malta Yaz Okulu eğitim alan gençlerimizin rahat bir konaklama hizmetiyle çok daha başarılı olacaklarının farkındadır. Konaklamanın insan hayatındaki etkilerinden ve iyi konaklama yapan insanların psikolojik olarak daha iyi durumda olacaklarından sanırım bahsetmemize gerek yoktur. İnlingua Malta Yaz Okulu bu olayın bilincinde tüm adımları atmaktadır.

İnlingua Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller

İnlingua Malta Yaz Okulu Aile Yanında Konaklama : İnlingua Malta Yaz Okulu aile yanında konaklamaya ciddi manada önem vermektedir. En iyi dil eğitiminin evde alınacak dil eğitimi olduğunu edindiği tecrübelerle kanıtlamış olan İnlingua Malta Yaz Okulu aile yanında kalacak gençlerimizin en iyi imkanlara sahip olması için her türlü imkanı ve olanağı öğrenci lehinde kullanmaktadır.

İnlingua Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.

 

İnlingua Malta Dil Okulu