İngilizce Dil Okulu

ese-malta-24                          ese-malta-25                          clubclass-malta-25

İngilizce dil okulu deyince aklımız tabiki güzel malta ülkesi ve verilen eğitim akla gelmektedir. Öğrencilerin en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla alabildikleri ingilizce dil okulu en iyi eğitmenler nezaretinden öğrencilerimize verilmeye devam edilmektedir.

ingilizce dil okulu eğitimde fark yaratan anlayışı ve kolay öğrenme metodlarıyla tüm öğrencilerimizin seçimi haline gelmiş dil eğitimi konusunda Malta bir dil eğitim başkenti konumuna kolaylıkla yükselebilmiştir. Eğitimde ve kalitede lider ve öncü olan malta en iyi dil eğitimini öğrencilerine sunmak için her türlü çabayı ve gelişmeyi öğrenci lehine olacak şekilde göstermeye devam etmektedir.

Dil eğitimi sadece dil eğitimi olmadığının bilincinde olan ingilizce dil okulu öğrencilerin aynı zamanda okul kültürü ve ülke kültürünü daha iyi özümseyerek dillerini daha iyi geliştirmelerini ve pratik şanslarının daha çok artmasını sağlayacak pek çok yöntemi de öğrencileri için kullanmaya devam etmekte. Farklı bir eğitim anlayışının getirmiş olduğu sorumluluk ve özveri ile öğrencilerin daha iyi noktalara gelmesini amaçlamaktadır.

ingilizce dil okulu eğitimlerimiz:

  • Yaz Dil Okulları
  • Genel İngilizce sınıfları
  • Yoğun İngilizce sınıfları
  • Bire bir İngilizce dersleri
  • Yaş gruplarına özel İngilizce

ingilizce dil okulu pek çok kurda ve dil seviyesinde İngilizce dil eğitimi vermenin yanı sıra kaliteli konaklama hizmetleriyle de ülkenin en iyi konaklama hizmetlerini de dil eğitimi bazında öğrencilerine vermeye devam etmektedir. Öğrenci gelişiminin ancak iyi barınma koşullarıyla olacağını bilen ingilizce dil okulu konaklamaya ciddi önem vermektedir.

ingilizce dil okulu konaklama hizmetlerimiz:

  • Aile Yanında Konaklama
  • Self-Catering Daireler
  • Grup Konaklamaları
  • Lüks oteller ve Tatil köyleri

Özellikle aile yanında konaklama ve otel konaklamaları öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen konaklama sistemlerimizdir. Aile yanında konaklamayla öğrencilerimiz çok daha iyi bir dil pratiğini aile ortamında alarak dillerini pekiştirmektedir. Otel ortamında konaklamayı tercih eden öğrencilerimiz ise daha çok dil eğitimini tatille birleştirerek hoşça vakit geçirmek isteyen öğrencilerimizden oluşmaktadır.

Malta sertifika programları

İngilizce dil okulu verdiği sertifikalarla da önem taşımaktadır. Malta sertifika programları öğrencilerin tüm dünyada geçerli eğitim sertifikalarına sahip olmasını garanti etmesi yanında İngilizce dil okulundan öğrencilerimizin aldığı iyi ve kaliteli eğitim sayesinde öğrencilerimiz gerçek hayatlarında daha iyi işlere girmeyi iş yerlerinde yükselmeyi yada daha iyi okullar okumayı da garanti altına alınmıştır.

Eğitimde farklılık prensibini gütmeye devam eden İngilizce dil okulumuz Malta sertifika programları ile pek çok dilde ve kurda kaliteli dil eğitimini de öğrencilerimize vermeye devam etmektedir.

Malta sertifika programları ve İngilizce dil okulu hakkında ve daha fazla bilgi için danışmanlık ofislerimiz olan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri ofislerimiz sizlerin her türlü sorusu için var olmaya devam edecektir.