Ese Malta Yaz Okulu

ese-malta-40

Ese Malta Yaz Okulu

Ülkenin en eski dil okullarından biri olan Ese Malta Yaz Okulu üstün eğitim seviyesi ve öğrenci dostu yapısıyla her yıl binlerce öğrenciyi kendisine çekmektedir. Saint Julians içindeki güzel konumu nedeniyle her yere yakınlığı ile merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Ese Malta Yaz Okulu değişik yaş gruplarından öğrencilere eğitim vermektedir. Minik ve genç öğrencilerden oluşan eğitim grupları oluşturulmakta ve eğitim verilmektedir. Ese Malta Yaz Okulu yenilikçi ve ileri görüşlü eğitim sistemiyle öğrencilerin birinci tercihleri arasında yer almaktadır. En ideal yaz okulu yaşı olarak 8-11 olarak belirlenmiştir. Okumuzda üstü yaş gruplarında da dil eğitimleri verilmektedir.

Ese Malta Yaz Okulu Kursları:

 • Ese Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Ese Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Ese Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
 • Ese Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Özel Bire Bir İngilizce Eğitim Programları
 • Ese Malta Yaz Okulu İngilizce Futbol İngilizce Programları

Ese Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Ese Malta Yaz Okulu Genel İngilizce programı en temel seviyede öğrencilerin az çok bildikleri İngilizce seviyesinin üzerine kurulmaktadır. Okuma yazma ve konuşma gibi bir çok alanda öğrenci gelişimini arttırmaya yönelik programlardır.

Ese Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Genel İngilizce eğitiminizin ardından temel seviyede İngilizce bildiğiniz kabul edilmekte ve bunun üzerine katlar çıkmak suretiyle İngilizce eğitiminiz geliştirilmeye çalışılmaktadır. Ese Malta Yaz Okulu En çok konuşma ve anlama konusunda yoğun şekilde öğrencilerimize dersler verilmektedir.

Ese Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? Bildiğiniz ve sahip olduğunuz İngilizce programı Ese Malta Yaz Okulu Birebir İngilizce kurslarıyla eksiklerinizi kapatacak şekilde hazırlanmakta ve özellikle anlama ve konuşma konusunda çalışmalar öğrenciyle beraber devam ettirilmektedir.

Ese Malta Yaz Okulu İngilizce Futbol Programı Nedir ? Ese Malta Yaz Okulu İngilizce Futbol Programı 8-16 yaşları arasında bulunan kız ve erkek öğrencilerimiz için hazırlanmış özel kurslardır. Futbola gönül vermiş hem eğitim hemde sporu bir arada yürütmek isteyen gençlerimiz için özel hazırlanmış Ese Malta Yaz Okulu programlarının en önemlilerinden biridir.

 

Genel Hatlarıyla Ese Malta Yaz Okuluese-malta-dil-okulu-   ese-malta-38   ese-malta-36   ese-malta-41

İngilizce Eğitim dallarında eğitim ve öğrenimi minik ve genç öğrencilerimize sunmaktadır. Grup olarak katılınabilen İngilizce eğitimlerinde öğrenciler eğlenerek öğrenme yoluyla daha fazla İngilizce öğrenebilmektedir. Ese Malta Yaz Okulu Öğrencilerin her türlü eğitici ve öğretici etkinliği eğlenceli bir şekilde sunan okullarımız hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

 

Neden Ese Malta Yaz Okulları ?

ese-malta-dil-okulu-3Öğrencilerine kaliteli ve uygun fiyatlarla eğitim sunan Ese Malta Yaz Okulu öğrenci gelişimini ve ilerlemesini en yüksek seviyede tutmaya devam etmektedir. Öğrencilerine sağladığı olanaklar ve etkinliklerle göz doldurmaya da devam etmektedir. Eğitim öğretimin kaliteli olması ve ekonomik fiyatlarıyla tercih edilmeye devam edilmektedir.

Ese Malta Yaz Okulu sağladığı kaliteli eğitimi rakiplerinden farklı eğitim sistemiyle göz doldurmaya devam etmektedir. Öğrencilerin her türlü aktiviteden faydalandırıldığı ve eğitimin kaliteli hale getirildiği Ese Malta Yaz Okulu öğrencilerin dil gelişimlerinde büyük roller oynamaya devam etmektedir. Öğrencileriyle iç içe onların ihtiyaçlarının en tepede tutulduğu eğitim sisteminde ve ekonomik fiyatları neticesinde en çok tercih edilen okullardan biri haline gelmiştir.

 

Ese Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

ese-malta-dil-okulu-fiyatlari

Öğrencilerin gelişimleri ön planda tutulan okullarımızda okula girişten itibaren bir çok aktivite ve program öğrenci yararına olacak şekilde yapılmaya devam edilmektedir. Okula başladığınız anda hazırladığımız hoş geldin partisiyle okulumuzla tanışabilirsiniz bunun dışında gündüz yaptığımız şehir turlarıyla öğrenci olduğunuz şehri tanıyabilir bununla beraber ilk günden pratik yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Ese Malta Yaz Okulu Futbol okullarımız sayesinde 8-16 yaş aralığındaki gençlerimiz hem kondisyonlarını kazanmakta hem de kaliteli bir şekilde İngilizce dili eğitimi almaktadırlar.

 

Ese Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır ?

ese-malta-dil-okulu-fiyatlari

Kaliteli olduğu kadar iyi eğitim veren Ese Malta Yaz Okulu fiyat olarak ta uygun seviyelerde tutulmasından dolayı tercih edilen okulların başında gelmektedir. Ortalama olarak 1200 Euro’dan başlayan uygun fiyatları ve olanaklarıyla kesinlikle tercih edilmesi ve okunması gereken okulların başında gelmektedir. Öğrenci dostu fiyat politikası nedeniyle Ese Malta Yaz Okulu tüm dünya öğrencileri tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

 

Ese Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

ese-malta-22   ese-malta-28   ese-malta-27   ese-malta-39

Konaklama ihtiyaçlarının en yüksek seviyede tutulduğu Ese Malta Yaz Okulu öğrencilerin her türlü konforu düşünülmüş gerek yurt gerekse otel olanaklarıyla öğrencilerini kucaklamaya devam etmektedir. Her milletten binlerce öğrencinin her yıl eğitim gördüğü Ese Malta Yaz Okulu eğitim seviyesi ve kalitesinden taviz vermeden ekonomik eğitimleriyle dikkat çekmektedir. Konaklama konusunda bütün öğrenciler eşit tutulmakta ve aynı hizmetleri eşit bir seviyede almaları ilkelerimizin başında gelmektedir.

Ese Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Rezidans Konaklama Hizmetleri
 • White House Rezidans Hizmetleri
 • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
 • Apartman Daireler
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller
 • Küçük Öğrenciler İçin Junior Konaklama Hizmetleri

Ese Malta Yaz Okulu Junior Konaklama Hizmetleri : Yaz okullarını en çok genç öğrencilerimiz talep ettiğinden Ese Malta Yaz Okulu Junior Konaklama hizmetleriyle şehrin en güzel ve lüks otellerinde öğrencilerini ağırlamaktadır. Fiyatın içine dahil edilmiş olan konaklama hizmeti tam pansiyon yada yarım pansiyon olabilmektedir. Öğrenci seçimi ve grupların uyumu otelde kalma seçiminde büyük rol oynamaktadır.

Ese Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz. Uzman Eğitim danışmanlarımızın sizlerin Ese Malta Yaz Okulu hakkındaki soracağınız her soruya içtenlikle cevap vereceğini ve doğru seçimi yapmanız konusunda her türlü kolaylığı size sağlayacağını unutmamanız menfaatinize olacak bir durumdur.

 

ESE Malta Dil Okulu