Ec Malta Yaz Okulu

http://www.maltadilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2015/09/ec-malta-dil-okulu-81.jpg

Ec Malta Yaz Okulu

Bir turizm bölgesinde yer alan Ec Malta Yaz Okulu kaliteli hizmet ve okulculuk anlayışını ISO belgesiyle perçinlemiş nedir kurumlardan bir tanesidir. Okul içerisinde bulunan bir çok aktivite ve sosyal imkanıyla Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerin kalplerini kazanmaktadır. Eğitim ve öğretimin her şekilde öğrenci lehinde tasarlandığı Ec Malta Yaz Okulu katıksız bir eğitim anlayışıyla eğitim hizmetlerini sürdürmektedir.

Genç öğrencilere yönelik olan Ec Malta Yaz Okulu değişik yaş gruplarından minik ve genç öğrencilerimizi ağırlamaya devam etmektedir. Bir çok yaş grubunun iç içe eğitim alabildiği ve öğrencilerine gösterdiği sabır ve anlayış nedeniyle Ec Malta Yaz Okulu tercih edilmektedir.

Genç Öğrencilerimize yönelik eğitimlerimizde Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerini birer birey olarak görür ve birey olarak eşit şartlarda davranmaya devam eder. Ders Kitapları ve diğer materyaller Ec Malta Yaz Okulu tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Eğitiminize başladığınız gün Ec Malta Yaz Okulu hoş bir hoş geldin partisiyle size merhaba derken ertesi gün yaptığı şehir turuyla öğrenim göreceğiniz şehrin tanınması amaçlanmaktadır.

Ec Malta Yaz Okulu Kursları:

  • Ec Malta Yaz Okulu 8-13 Yaş Aralığı İngilizce Programları
  • Ec Malta Yaz Okulu 16-20 Yaş Aralığı İngilizce Programları
  • Ec Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
  • Ec Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Yoğun İngilizce Eğitim Programları
  • Ec Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aralığı Özel Bire Bir İngilizce Eğitim Programları

Ec Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Genel ve temel seviyede İngilizce eğitimi vermeyi amaçlayan Ec Malta Yaz Okulu İngilizce programı okuma anlama ve konuşma konusunun üzerinde çok durmakta ve bu konuda öğrencilerin eğlenceli bir şekilde eğitim almasını amaçlamaktadır.

Ec Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Temel İngilizce seviyesinin üzerinde eğitim almak isteyen genç öğrencilerimizi hedefleyen Ec Malta Yaz Okulu İngilizce programımız genç öğrencilerimizin konuşma ve anlama yeteneklerinin arttırılmasına önemli roller üstlenmektedir.

Ec Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? Zaten İngilizce bilen genç öğrencilerimizin hatasız bir şekilde İngilizce dilini kullanmalarına olanak sağlayan Ec Malta Yaz Okulu İngilizce programımız okuma ve anlama üzerinde durmakta kendini anlatma ve anlatabilme konusunda destekler sunmaktadır.

 

Genel Hatlarıyla Ec Malta Yaz Okulu

ec-malta-dil-okulu-4

Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerine kaliteli bir eğitimi uygun fiyatlarla sunması neticesinde en çok tercih edilen okullardan biri haline gelmiştir. Özellikle genç öğrencilerimizin kabul edildiği programlarımız genç beyinlere İngilizce aşılamak işin özellikle hazırlanmış eğitim programlarımızın başında gelmektedir. Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerin dil konusunda özgüvenlerini de yükseltmek amaçlı bir çok etkinliğe ve aktiviteye de ev sahipliği yaparak eğitimin eğlenceli bir hale dönüşmesini sağlamaktadır. Eğitimin sadece eğitim değil bir kültür olduğu bilinci Ec Malta Yaz Okulu tarafından genç öğrencilerimize aşılanmaktadır.

 

Neden Ec Malta Yaz Okulu Yaz Okulları ?

Ec Malta Yaz Okulu aile dostu bütçesiyle bütçenizi sarsmadan eğitim almanızın en iyi yollarından biridir. Öğrenci dostu olarak hazırlanmış fiyatları sayesinde en iyi ve kaliteli eğitimi okul içerisinde alabilmeniz ve genç öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine yardımcı olmak konusunda özel bir öneme sahiptir. Genç öğrencilerimiz eğitim alırken aynı zamanda hayatta karşılaşabilecekleri şeyler hakkında arkadaşça yapılan tavsiyeler neticesinde ne yaptığını ve nereye gittiğini bilen iyi nesiller olarak yetişmektedirler. En çok 20 kişilik sınıflarda eğitim veren Ec Malta Yaz Okulu öğrenimin yüksel tutulması amacıyla sınıf ve öğrenci sayısını en iyi eğitim verilebilecek ve alınabilecek şekilde tasarlamıştır.

 

Ec Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

ec-malta-15

Ec Malta Yaz Okulu öncelikle öğrencinin dil konusundaki çekimserliğini kırarak özgüven sahibi olmasını amaçlamaktadır. Bireysel olarak öğrencilerin tüm gelişimlerine destek olan aktiviteleri sayesinde öğrencilerimiz özgüvenleri yüksek geleceğe öğrendikleri dil karşısında dik duracak şekilde yetiştirilmektedir. Dil konusunda en yetkili mercilerden olan Ec Malta Yaz Okulu değişen dünyada dilin önemini bilmekte ve öğrencilerini bu şekilde yetiştirmeye devam etmektedir.

 

Ec Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

eec-malta-dil-okulu-fiyatlari

Ec Malta Yaz Okulu öğrenci dostu fiyat politikası nedeniyle çok tercih edilmektedir. Sağladığı kaliteli eğitimi uygun fiyat avantajlarıyla da birleştirmiş olan Ec Malta Yaz Okulu farklı bir öğrencilik deneyimi yaşatmak için hem fiyatlarıyla hem de imkanlarıyla göz doldurmaya devam etmektedir. Ec Malta Yaz Okulu 750 Euro’dan başlayan değişik özellikte ve fiyatlardaki kurlarıyla her yıl binlerce öğrenciyi mezun etmekte ve mezun etmeye devam etmektedir.

 

Ec Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

Ec Malta Yaz Okulu konaklama konusunda bir çok alternatifi sunmasına karşın genç öğrencileri için özel konaklama imkanları da yaratmaya devam etmektedir. Okul yurtlarımız dışında bir çok dünyaca ünlü marka otelle de anlaşmalar yapan Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerin en iyi barınma koşullarına sahip olmasını hedeflemektedir. Konaklama koşulları iyi olan öğrenciler daha iyi anlar ve daha iyi öğrenir bunun bilincinde olan Ec Malta Yaz Okulu öğrencilerinden hiçbir imkanı esirgememektedir.

Ec Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

  • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
  • Rezidans Konaklama Hizmetleri
  • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
  • Apartman Daireler
  • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller

Ec Malta Yaz Okulu Kolej Rezidansı : Öğrencilerin bütçelerine göre hazırlanmış olan 4-10 kişilik odalarda hizmet veren rezidans hizmetidir. Tamamı klimalı olan odalar tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Okula olan yakınlığı nedeniyle bir çok öğrencinin hem fiyat hem de imkan bakımından tercih ettiği barınma türlerinden bir tanesidir.

Ec Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.

 

EC Malta Dil Okulu