Clubclass Malta Yaz Okulu

clubclass-malta-dil-okulu-40

Clubclass Malta Yaz Okulu

Değişik yaş ve eğitimlerle Clubclass Malta Yaz Okulu bir çok eğitim seviyesinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Alanında lider sayılabilecek anlayışı ile Clubclass Malta Yaz Okulu İngilizce dili alanında da bir çok yeniliğe imza atmış atmaya da devam etmektedir. Okul içinde sağladığı imkanların bolluğu ve çeşitliliği nedeniyle Clubclass Malta Yaz Okulu öğrencilerinden tam not almaya devam eden kaliteli ve uygun fiyatlarda eğitim veren bir okuldur.

Clubclass Malta Yaz Okulunun İmkanları Şöyle Sıralanabilir:

 • Klimalı Derslikleri ve Ücretsiz İnterneti
 • Çok Amaçlı salonları
 • Yüzme Havuzu
 • Fitness Merkezi
 • Kapalı Havuz ve Sauna
 • Pub ve Restoran
 • Jakuzi
 • Çamaşırhane hizmetleri

Okulun imkanlarına bakıldığında gerçekten çağdaş ve öğrenci dostu olduğu görülebilen Clubclass Malta Yaz Okulu bu anlayışını eğitime de yansıtmakta bir çok aktivite ile de eğitim desteklenmektedir.

Clubclass Malta Yaz Okulu Aktiviteleri:

 • Sinema Geceleri
 • Şehir Turları
 • Pizza Gecesi
 • Plaj Eğlenceleri

clubclass-malta-dil-okulu1

Clubclass Malta Yaz Okulu Kursları

 • Clubclass Malta Yaz Okulu 10-15 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Clubclass Malta Yaz Okulu 8-15 Yaş Aile ve Çocuk Programları
 • Clubclass Malta Yaz Okulu 10-13 Yaş Junior Programları

Clubclass Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? Öğrencilerin temel seviyede İngilizce almasını hedefleyen ve pratiklerle bu eğitimleri geliştirmesine olanak sağlayan Clubclass Malta Yaz Okulu eğitim programıdır. Öğrencinin okuma anlama ve anladığını yorumlama yeteneklerini geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Clubclass Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Temel İngilizce seviyesine hakim gençlerin eğitim seviyelerini arttırmaya yönelik olarak hazırlanmış olan Clubclass Malta Yaz Okulu eğitim programıdır. Genç öğrencilerin konuşma ve anlama yetenekleri maksimize edilecek şekilde hazırlanmıştır.

Clubclass Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? Genç öğrencilerin eksiklerini kapatmaları amacıyla hazırlanmış programlarda en çok tekrarlanan hataların çözülmesi için Clubclass Malta Yaz Okulu tarafından öğrencilere destek sağlanan eğitim programıdır.

 

Genel Hatlarıyla Clubclass Malta Yaz Okulu

clubclass-malta-dil-okulu-1

Öğrenciye kaliteli eğitim sağlamanın yanında ekonomik fiyatlarıyla da dikkat çeken Clubclass Malta Yaz Okulu programları öğrencilerin eğitim seviyelerini maksimize etmek amacıyla öğrencilere sunulmaktadır. İngilizce dilinde çok yapılan hataların düzeltilmesinde yardımcı olan eğitim programları boş İngilizce yerine yaşayan İngilizceyi öğrencilerine kazandırmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin dil konusundaki özgüvenlerinin arttırılması yolunda bir çok aktivite de öğrenciler yararına sunulmakta ve öğrencilerin beğenisi ve takdirini toplamaya devam etmektedir.

 

Neden Clubclass Malta Yaz Okulu ?

clubclass-malta-dil-okulu

Öncelikle öğrenci birey olarak kabul edilmektedir. Her bireyin hataları yanlışları olabileceği gibi doğru yaptığı zaman da ödüllendirmeyi içten içe beklemektedirler. Öğrencilerine kaliteli eğitim vererek geleceğe hazırlamanın yanında ekonomik fiyat politikalarıyla da binlerce öğrenci her yıl Clubclass Malta Yaz Okuluna kayıt yaptırmakta ve alınan eğitim neticesinde başarıyla mezun olabilmektedirler. Öğrencilerin gelişimi ve özgüvenlerinin yükseltilmesi noktasında her türlü özverili çalışmayı gösteren Clubclass Malta Yaz Okulu bir çok alanda ve dalda öncü roller üstlenmeyi kendisine ödev olarak edinmiş sağlam adımlarla bölgenin ve ülkenin en iyi eğitim kurumu olma yolunda ilerlemektedir.

 

Clubclass Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Öğrencinin kişisel gelişimi ve özgüveninin yükseltilmesi temel amaçlardan biridir. Bir çok insan dil konuşmak konusunda kendisine güvenmemekte ve ileriye doğru kendini atmamaktadır. Bu çekingenlik neticesinde yaşayan dil ölü dil haline gelebilmekte ve alınan eğitim heba olmaktadır. Clubclass Malta Yaz Okulu bu gerçekten yola çıkarak öğrencilerin atak ve kendinden emin olmasını sağlamak için bir çok pratik şansını öğrenciler fark etmeden sağlamaktadır.

 

Clubclass Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

clubclass-malta-fiyatlari

Öğrenci dostu fiyat politikasıyla göz dolduran Clubclass Malta Yaz Okulu öğrencilerin en uygun fiyatlarla en iyi eğitimi almasını hedeflemektedir. Değişen dünya düzeninde eğitim almayan insanların hayatta başarılı olamayacakları temel gerçeklerden biridir. Clubclass Malta Yaz Okulu 1000 Euro’dan başlayan uygun fiyatlar ve kaliteli eğitimleriyle öğrencilerin gözdesi olmaya devam etmekte öğrenciler Clubclass Malta Yaz Okulunu tercih etmektedirler.

 

Clubclass Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

clubclass-malta-dil-okulu-2

Konaklama konusunda bir çok alternatifi öğrencisine sunan Clubclass Malta Yaz Okulu öğrencisine yakışır konaklama imkanlarını her gün yenilemektedir. Konaklamanın yani barınmanın eğitim hayatındaki yeri yadsınamaz bir gerçektir. Clubclass Malta Yaz Okulu bu gerçekten yola çıkarak iyi eğitimin iyi konaklama ile mümkün olduğunu kabul etmiş ender eğitim kurumlarından biri olarak gösterilebilir.

Clubclass Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Rezidans Konaklama Hizmetleri
 • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
 • Apartman Daireler
 • Dünyaca Tanınmış Lüks Oteller

Clubclass Malta Yaz Okulu Genç Konaklama Hizmetleri : 10-13 ve 14-16 yaş grupları için hazırlanmış olan konaklama hizmetidir. Kişiler ve gruplar için bu hizmetlerden bireysel yada grup olarak faydalanabilmektedir. Her şey dahil olarak planlanan konaklama hizmeti bir çocuk kampüsü olarak düşünülmüştür. Konaklamada her türlü öğrenci konforu ve öğrenci lehine olabilecek her türlü cihaz ve araç öğrenci emrine sunulmuştur.

Clubclass Malta Yaz Okulu 10-15 Yaş Aile Yanında Konaklama : Genç öğrencilerimiz seçkin ve seçilmiş ailelerin yanında pratik dil eğitimlerine okul dışında da devam edebilmektedir. Aile yanında alınan dil eğitiminin çok önemli olduğu bir çok istatistiksel sonuç neticesinde kanıtlanmış bir gerçek olarak önümüze çıkmaktadır.

Clubclass Malta Yaz Okulu 8-15 Yaş Ebeveyn İle Konaklama : Dil eğitimi alırken aynı zamanda aileleriyle hoşça vakit geçirmeleri için hazırlanmış genç konaklama türüdür. Çocuklar normal günlük okullarına gider gibi dil eğitimine gitmektedir. Çocukların diğer millet çocuklarıyla tanışıp kaynaşmaları yönünden önem taşıyan güzel programlardan bir tanesi olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

Clubclass Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.

 

Clubclass Malta Dil Okulu