Chamber College Forum ve Ekşi

chamber-college-malta-dil-okulu-4

Dil eğitiminde lider olan Chamber College Dil Okulu bir çok yönüyle eğitim alınması gereken ve yaşanması gereken ortamları öğrencilerine sunmaktadır. Chamber College Forum ve Ekşi sayfalarımızda okullarımıza ait pek çok bilgi eğitim, yaşam, eğitim kalitesi ve konaklama öğrencilerimizle paylaşılmaktadır.

Ülkenin en iyi eğitim okulu kabul edilen Chamber College Dil Okulu öğrencisine sağladığı uygun fiyatlı yüksek kaliteli eğitimi sayesinde alanında söz sahibi olmuş ve iyi öğrenciler yetiştiren bir olarak tanınmakta ve eğitim kalitesini gün be gün arttırarak sürdürmektedir.

Öğrencilerimizin en iyi eğitimi alması hedefinden bir an bile şaşmadan titizlikle ilerleyen Chamber College Forum ve Ekşi sayfalarımızda ayrıca okulumuzun konaklama kalitesinden övgüyle de bahsedilmektedir. Eğitimin dostu olan okulumuz en iyi eğitimcilerle dil eğitimini öğrencilerimize kazandırmaya devam etme düsturunu yineleyerek devam ettirmektedir.

Chamber College Konaklama

Ülkenin en iyi konaklama imkânlarına sahip olan Chamber College Konaklama hizmetleri sayesinde öğrencilerimiz kaliteli konaklama hizmetleriyle tanışırken aynı zamanda aldıkları kaliteli dil eğitimiyle beraber tatil yapmanın lüksünü de beraber yaşamaktadır. Eğitim ve öğretimde lider olan Chamber College Dil Okulu konaklama kalitesinden taviz vermeden tüm öğrencilerine eşit hizmet verme prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Chamber College Konaklama hizmetlerinin kaliteli olmasının yanında öğrenciye değer veren yaklaşımı sayesinde isminden övgüyle söz ettirmeye devam etmektedir.

Chamber College Konaklama Seçeneklerimiz:

  • Chamber College Aileyle Birlikte Konaklama
  • Chamber College Eğitimci Aileyle Konaklama
  • Chamber College Standart Kendin Pişir ve Kendin Ye Daireler
  • Chamber College Ekonomik Kendin Pişir ye Daireler
  • Chamber College Her seviyede seçkin oteller

Chamber College Aileyle birlikte konaklama: En çok tercih edilen konaklama şekillerimizden olan aile yanında konaklama sayesinde öğrencilerimiz eğitim aldıkları dilin pratiğini aile yanında gerçek olaylarla daha iyi hazmedebilirler.

Chamber College Eğitimci Aileyle Konaklama: Özel olarak dil okullarımız tarafından seçilen eğitimci ailelerle konaklama yapan öğrencilerimiz en iyi dil okulu tecrübesini de pratik yaparak kaldıkları aile yanında yapabilmektedirler.

Chamber College Standart Self-Catering Daireler: Kendin pişir olarak adlandırılan dairelerimizin standart sürümünde öğrencilerimiz Amerikan mutfaklı 1 yâda 2 kişilik odalarda kalabilmekte ve kendi hazırladıkları yemekleri arkadaşlarıyla paylaşabilmektedir.

Chamber College Ekonomik Self-Catering Daireler: Normal self-catering dairelerden daha küçük ve şirin olan bu dairelerimiz yine Amerikan mutfaklı dairelerdir. Öğrencilerimiz hazırladıkları yiyecek içecekler ile yiyecek ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

Her Seviyede Seçkin Oteller: Okulumuzun anlaşmalı olduğu 3-4-5 yıldızlı otellerimizde öğrencilerimiz otel rahatlığı ve konforu içinde konaklama hizmeti alırken aynı zamanda tüm otel imkânlarından da doyasıya faydalanabilirler. Günün yorgunluğunu atmak için sauna jakuzi yada havuz gibi otel olanaklarından sınırsızca faydalanabilirler.

Chamber College Forum ve Ekşi ve Chamber College Konaklama hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için danışmanlık ofislerimiz olan Chamber College Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri ofislerimiz sizlerin her türlü sorusu için var olmaya devam edecektir.