Am Malta Yaz Okulu

am-malta-8

8-12 ve 13-18 yaş aralığında hizmet veren Am Malta Yaz Okulu genç öğrencilerine katıksız ve şartsız bir şekilde İngilizce eğitimi sunmakta ve İngilizce eğitiminin bu genç beyinlerde yer etmesi için büyük çabalar sarf etmektedir.

Am Malta Yaz Okulu farklı eğitim tarzı öğrencisini düşünen ve öğrenci lehinde eğitim veren hizmetleri ve İngilizcenin kolay öğrenilmesi konusundaki değişmeyen tutumuyla rakiplerinden çok farklı ve değişik bir çizgide yürümektedir. Öğrencisini kucaklayan ve her sorunuyla bire bir ilgilenen yönetim tarzı da Am Malta Yaz Okulu seçilmesindeki başlıca nedenlerin başında gelmektedir.

Öğrenciyi sürekli haklı gören yönetim anlayışı ile öğrenci dostu bir politika izleyen Am Malta Yaz Okulu öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılamaktadır. Hazırlamış olduğu bir çok kur programı rakiplerinden daha üstün ve ileri durumdadır.

Am Malta Yaz Okulu İmkanları:

 • Ücretsiz İnternet
 • İnternet Kafe
 • Geniş ve Ferah Klimalı Sınıflar
 • Kütüphane
 • 7/24 ücretsiz yardım hattı

Am Malta Yaz Okulu Aktiviteleri:

 • Barbekü Partileri
 • Gece Partileri
 • Gemi Turları
 • Şehir Turları ve Gezileri
 • Plaj Eğlenceleri
 • Futbol ve Basketbol
 • Pizza ve Sinema Geceleri

Am Malta Yaz Okulu Kursları:

 • Am Malta Yaz Okulu 8-13 Yaş Aralığı İngilizce Programları
 • Am Malta Yaz Okulu 13-18 Yaş Aralığı Genel İngilizce Programları
 • Am Malta Yaz Okulu 13-18 Yaş Aralığı Aile Konaklama Paketi

Am Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Programı Nedir ? 13-18 yaş aralığına hitap eden değişik ve eğlenceli aktivitelerle İngilizce eğitimini sevdirmek amaçlı yapılan eğitim programıdır. Gruplar halinde katılınan programlarda okuma anlama ve konuşma konusuna önem verilmekte ve bu eğlenceli hale getirilerek gençlerimizin eğitimden sıkılmaması amaçlanmaktadır.

Am Malta Yaz Okulu Yoğun İngilizce Programı Nedir ? Temel İngilizce seviyesinin üzerinde eğitim almak isteyen genç öğrencilerimizi hedefleyen Am Malta Yaz Okulu İngilizce programımız genç öğrencilerimizin konuşma ve anlama yeteneklerinin arttırılmasına önemli roller üstlenmektedir.

Am Malta Yaz Okulu Özel Birebir İngilizce Programı Nedir ? Genç öğrencilerin eksiklerini kapatmaları amacıyla hazırlanmış programlarda en çok tekrarlanan hataların çözülmesi için Am Malta Yaz Okulu tarafından öğrencilere destek sağlanan eğitim programıdır.

Genel Hatlarıyla Am Malta Yaz Okulu

am-malta-18

Ortak paydayı tüm öğrencilerine yansıtmaktaki başarısı nedeniyle Am Malta Yaz Okulu verdiği eğitimlerin gururunu yaşamaktadır. Öğrenciye yakın tavrı ve duruşuyla öğrenci dostu olarak nitelenebilecek Am Malta Yaz Okulu öğrencilerin istekleri dikkate alınarak hazırlanmış eğitim programları bulunmaktadır. Ekonomik ve uygun fiyatlı eğitimleri ile tüm dünyadan binlerce öğrenci Am Malta Yaz Okulu eğitim alabilmek için gelmektedir. Uzman eğitimci kadrosu okulun büyük tecrübesini de kullanarak genç öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sağlamaktadır.

 

Neden Am Malta Yaz Okulu ?

am-malta-dil-okulu-eksi

Am Malta Yaz Okulu FELTOM’a kayıtlıdır. En çok 20 kişilik dersliklerde eğitim vermektedir. Çeşitli konaklama ve eğlence seçenekleri Am Malta Yaz Okulunda mevcuttur. Güler yüzlü ve deneyimli eğitimcileri öğrencilerini her konuda desteklemektedir. 7 gün 24 saat acil yardım hattı sayesinde öğrenciler başları sıkıştığında okullarından yardım alabilmektedirler. Genç öğrencilerimiz eğitim alırken aynı zamanda hayatta karşılaşabilecekleri şeyler hakkında arkadaşça yapılan tavsiyeler neticesinde ne yaptığını ve nereye gittiğini bilen iyi nesiller olarak yetişmektedirler.

 

Am Malta Yaz Okulu Öğrencilere Neler Kazandırır ?

Bireysel olarak öğrencilerin tüm gelişimlerine destek olan aktiviteleri sayesinde öğrencilerimiz özgüvenleri yüksek geleceğe öğrendikleri dil karşısında dik duracak şekilde yetiştirilmektedir. AM Malta Yaz okuldan mezun olan gençlerin özgüveni yüksek kendine dil konusunda güvenen bireyler olması için bir çok etkinlik ve aktivite düzenlemektedir.

 

Am Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Civardadır?

am-malta-dil-okulu-fiyatlari

Öğrenci dostu ve öğrenciyi düşünen uygun eğitim koşulları sağlamaktadır. Uygun fiyatların ise geri dönüşü daha çok öğrenci ve daha çok kaliteli yetişmiş birey olarak okulun hanesine yazılmaktadır. Am Malta Yaz Okulu 1200 Euro’dan başlayan değişik özellikte ve fiyatlardaki kurlarıyla her yıl binlerce öğrenciyi mezun etmekte ve mezun etmeye devam etmektedir. Sağladığı kaliteli eğitimi uygun fiyat avantajlarıyla da birleştirmiş olan Am Malta Yaz Okulu farklı bir öğrencilik deneyimi yaşatmaktadır.

 

Am Malta Yaz Okulu Konaklama Nasıl ?

am-malta-15

Am Malta Yaz Okulu öğrencisine yakışır konaklama imkanlarını her gün yenilemektedir. Konaklamanın yani barınmanın eğitim hayatındaki yeri tartışılamaz. İyi bir konaklama hizmetinin eğitimi de pozitif yönde etkileyeceğini bilen okul Am Malta Yaz Okulu yönetimi konaklama imkanları konusunda hassas ve seçici davranmaya devam etmeyi sürdürmektedir.

Am Malta Yaz Okulu Konaklama Hizmetleri

 • Aile Yanında Konaklama Hizmetleri
 • Paylaşımlı Daireler
 • Mutfaklı Barınma Hizmetleri
 • 3-4-5 Yıldızlı Otel Konaklamaları

Am Malta Yaz Okulu 13-18 Yaş Aile Yanında Konaklama : Genç öğrencilerimiz seçkin ve seçilmiş ailelerin yanında pratik dil eğitimlerine okul dışında da devam edebilmektedir. Çocukların diğer millet çocuklarıyla tanışıp kaynaşmaları yönünden önem taşıyan güzel programlardan bir tanesi olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

Am Malta Yaz Okulu Aile Yanında Konaklama : Seçkin ve güvenilir aileler yanına verilen gençlerimiz pratik yaparak dil eğitimlerini geliştirme şansına sahip olabilmektedir. En fazla iki öğrenciyi aynı anda barındırmak gibi katı kurallar devlet tarafından konulmuştur. Öğrenciler her şekilde devlet koruması altında aile yanında konaklamaktadırlar.

Am Malta Yaz Okulu 3-4-5 Yıldızlı Otel Konaklamaları : Am Malta Yaz Okulu yaptığı anlaşmalar çerçevesinde bir çok kaliteli otelle anlaşma yapmış bunun neticesi olarak öğrencilerin bu güzel otellerde kalabilmesi sağlanmıştır. Öğrenciler otel ve yemek olanaklarına göre farklı ücretler ödeyebilmektedir. Bir yada iki kişilik odalar yada tam yada yarım porsiyon yemek hizmetleri ücretlendirmeyi değiştirmektedir.

Am Malta Yaz Okulu ve Malta dil okulları hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ofislerinden alabilirsiniz.

 

Am Malta Dil Okulu